Статті

Доставка та встановлення дверей

Доставка та встановлення дверей

Доставка дверного полотна і всіх комплектуючих проводиться в день установки міжкімнатних дверей або заздалегідь (за узгодженням із замовником). Ми здійснимо доставку Вашого замовлення за будь-якою вказаною адресою. Доставка в межах Івано-Франківська безкоштовна, за межі міста — розраховується індивідуально.

Як вибирати міжкімнатні двері?

Як вибирати міжкімнатні двері?

Перш за все, сформулюйте свої вимоги до міжкімнатних дверей і визначте: прийнятний для Вас ціновий діапазон; бажані варіанти відкривання дверей; вимоги по дизайну дверей; необхідні розміри. Потім доцільно визначитися з конструкцією дверей, беручи до уваги обставини, що коротко викладені нижче.

Як вибирати вхідні двері?

Як вибирати вхідні двері?

«Мій дім — моя фортеця!» Саме з таким підходом треба вирішувати питання, як вибрати металеві вхідні двері. На надійність входу впливає безліч різних чинників — це і матеріал, з якого вона виготовлена, і замок, і петлі, і навіть спосіб їх установки. Саме ці та багато інших нюансів ми розглянемо в даній статті, де визначимо найбільш важливі моменти, на які просто не можна не звертати уваги при виборі вхідних металевих дверей.