Доставка та встановлення дверей

Доставка дверного полотна і всіх комплектуючих проводиться в день установки міжкімнатних дверей або заздалегідь (за узгодженням із замовником). Ми здійснимо доставку Вашого замовлення за будь-якою вказаною адресою. Доставка в межах Івано-Франківська безкоштовна, за межі міста — розраховується індивідуально.

Ми не просто пропонуємо міжкімнатні двері з масиву деревини відповідно до Ваших уподобань, але й гарантуємо доставку та якісне встановлення "під ключ" як в Івано-Франківську, так і по області. До послуг, які ми пропонуємо, також входить виїзд спеціаліста до замовника для здійснення замірів та надання консультації на місці планової заміни / встановлення дверей.

Заміри дверних прорізів

Фахівці знають, що швидкий та якісний монтаж починається із замірів. Заміри — перший крок до конструювання і встановлення. Тому важливо, щоб не тільки встановлення, але і заміри проводилися фахівцем. Він врахує тепловий і звуковий режим кожної кімнати, а також інші важливі фактори, що вплинуть на процес та результат монтажу. Щоб правильно визначити розміри дверних отворів, потрібно мати певні знання та навики. У нас працюють спеціально підготовлені працівники, які здійснюють заміри безпосередньо на об'єктах.

Хочете, щоб з монтажем Ваших нових дверей не було ніяких проблем? Запросіть на замір нашого фахівця!

Кожен дверний отвір — індивідуальний і неповторний. При монтажі фахівці найчастіше наштовхуються на такі специфічні складнощі, як геометрично неправильні форми отворів, нерівномірна товщина стін. Насправді, така ситуація на є безвихідною, у професіоналів на цей випадок є свої «хитрощі».

Встановлення міжкімнатних дверей

У нас ви можете замовити встановлення міжкімнатних дверей в тому числі і монтаж розсувних дверей, прямокутних арок та засклити двері. Монтаж міжкімнатних дверей, як правило, відбувається за кілька днів. Для встановлення дерев'яних міжкімнатних дверей зазвичай використовують дві рознімні завіси. Такі завіси є практичними у використанні, особливо коли необхідно зняти дверні полотна. Це можна зробити без відкручування завіс з коробки та дверного полотна. Розсувні двері встановлюють на спеціальну розсувну систему.

Нескладний, на перший погляд, процес монтажу дверей, вимагає спеціальної підготовки та чималих знань в сфері технології будівництва та монтажних робіт. за таких умов, здійснити якісний та правильний монтаж міжкімнатних дверей можуть тільки кваліфіковані спеціалісти. Правильна установка дверей є необхідною умовою їх довгої та бездоганною служби. Неправильно виконана установка призведе до незадовільної експлуатації дверей, і навіть до деформації полотна. Саме тому, краще доручити роботу по встановленню міжкімнатних дверей нашому фахівцю.

Перевірка рівня підлоги

Додається будівельний рівень таким чином, щоб захопити дві сторони отвору. Рівень повинен знаходитися в суворо горизонтальному положенні. За рівнем відзначається дві крапки на кожній стороні прорізу. Міряється відстань від підлоги до зазначеної точки, для кожної сторони прорізу. Таким чином, з'ясовується, наскільки стійки короба повинні відрізнятися по висоті одна від одної. Далі вони підрізаються по висоті у відповідності з отриманим результатом. Розбіжність у рівні не повинно перевищувати 3 мм.

Збір дверної коробки

Збір коробки виконується на одній горизонтальній поверхні. Дві стійки і верхівка коробки, зарізані під 45 градусів, сполучаються у вигляді літери «П» таким чином, щоб вийшов кут в 90 градусів. Далі потрібно зібрати коробку. У місцях стикування стійок і вершини коробки дриллю просвердлити отвори під саморізи (отвори повинні бути на 1 мм менший від діаметра самого саморіза).

Встановлення дверної коробки в готовий проріз

Зібрана коробка ставиться на підготовлений проріз. Для отримання необхідного (робочого) зазору, між коробом і полотном використовується вставка (можна використовувати картон товщиною 3 мм, шириною 2 см, довжиною 200 см). Перед навішуванням полотна дверні петлі вкручуються в полотно і коробку. При необхідності, положення стійок коробки регулюється за допомогою тимчасово встановлених дерев'яних клинів.

Запінювання

Після того, як ви переконалися, що дверна коробка з полотном знаходяться в потрібному положенні, коробка заклеюється малярним скотчем для того, щоб не забруднити ІЇ монтажною піною. Перед запінюванням проріз змочують водою для кращої адгезії (зчеплення). Запінювання здійснюється монтажною піною тонким шаром по периметру коробки. Витрата: 1 балон на двері. Час висихання — не менше 6 годин, повного висихання — 24 години. Після висихання піна зрізається та встановлюється лиштва. Лиштва зарізається за потрібними розмірами пилою під 45 градусів і клеїться герметиком в паз (для дверей, що мають конструкцію коробки «шип-паз»).