Компанія «Галерея Дверей Плюс»

Багаторічний досвід компанії «Галерея Дверей Плюс» у роботі, як з приватними особами, так і з корпоративними замовниками дозволив виробити ефективний алгоритм взаємодії з клієнтами для максимально якісного обслуговування.

Інформаційно-консультаційні послуги щодо якості, асортименту, вартості виробів і послуг можуть проводитись по телефону та через мережу інтернет. Більш детальна інформація про асортимент, технічні характеристики та презентація зразків проводиться кваліфікованими менеджерами в салонах компанії.

Всі двері, реалізацією яких займається компанія «Галерея Дверей Плюс» виготовлені з екологічно чистих і безпечних матеріалів та мають гігієнічні сертифікати якості.

Для здійснення точних замірів на об'єкті клієнт має можливість безкоштовно викликати спеціаліста компанії. Після замірів, замовник, в ході консультації з менеджером, приймає остаточне рішення про вибір моделі, кольору, комплектації дверного блоку та отримує розрахунок вартості замовлення. Всі подальші дії між замовником та компанією регламентуються договором на продаж продукції. Ми гарантуємо точність, якість та своєчасне виконання замовлення.

Запрошуємо відвідати наш магазин в Івано-Франківську по вул. Вовчинецька, 191.

Слідкуйте за нами