Комерційні двері

Компанія «Галерея Дверей Плюс» пропонує широкий вибір комерційних дверей, приватних садиб та котеджів. Наші двері гармонійно увіллються в інтер'єр вашого відпочинкового закладу і підкреслять його природню особливість. Двері, які пропонує наша компанія вілповідають усім необхідним вимогам готельного бізнесу, а саме, вони — надійні, довговічні, стильні та прості в експлуатації.

Готелі, що довірили нам установку якісних та стильних дверей:

 • SPA-готель «Romantik» (м. Яремче)
 • Готельний комплекс «Срібні роси» (с. Микуличин Яремчанської міськради)
 • Відпочинковий комплекс «GolynSki» (с. Микуличин Яремчанської міськради)
 • Готельно-відпочинковий комплекс «Татарів Deluxe» (Івано-Франківська обл., с. Татарів)
 • Готельно-відпочинковий комплекс «Park Hotel Fomich» (Івано-Франківська обл., с. Поляниця)
 • Готель «Історія» (Івано-Франківська обл., с. Поляниця)
 • Готель «Перлина Карпат» (Івано-Франківська обл., с. Поляниця)
 • ГК Буковель, готель «Тавель»
 • ГК Буковель, готель «VIP резиденція»
 • ГК Буковель, шале «Буковель»
 • ГК Плай, готель «Карпатська Ружа» (Львівська область, с. Плав'є)
 • Готель «Nota Bene» (м. Львів)
 • Готель «Ріус» (м. Львів)
 • Готель «Карпатські зорі» (м. Косів)
 • Готель «Верховель» (Івано-Франківська область, м. Верховина)
 • Готель «Фортуна» (м. Івано-Франківськ)
 • Туристичний комплекс «Білі горвати» (Івано-Франківська область, с. Татарів)
 • Готель «Станіславів» (м. Івано-Франківськ)
 • Готель-ресторан «Чорний замок» (м. Івано-Франківськ)
 • Готель «Горгани» (с. Яблуниця Івано-Франківська область)
 • Готель «Під Темплем» (м. Івано-Франківськ)
 • Готель «Амбер» (смт. Богородчани)
 • ГК Буковель, готель «Карпатський»
 • ГК Буковель, готель «Гірський Кристал»
 • ГК Буковель, готель «Мармарос»

Дизайн і надійність

Залежно від призначення готельні двері можуть бути класифіковані як вхідні, в номери, міжкімнатні (наприклад, у ванну або в сусідні кімнати), для господарських приміщень, а також двері для конференц-залів, переговорних кімнат і іншого. І всі вони повинні відповідати стилю та інтер'єру готелю, більше того —  вони цей стиль і створюють.

Двері — це фактично 25% інтер'єру. Як правило, у кожного готельного оператора є свої стандарти зовнішнього вигляду і характеристик даерей. Вони також залежать від зірковості готелю. При цьому є дві головні вимоги, які не залежать від категорії готелю: вогнестійкість і звукоізоляція. Ці два важливі параметри досягаються конструкцією дверей, а також спеціальними матеріалами (ущільнювачами, спіненою протипожежною стрічкою, замковими механізмами, петлями і іншим).

Двері, з одного боку, повинні підтримувати і багато в чому створювати стиль архітектурного проекту, з іншого — відповідати вимогам безпеки та комфорту гостей, а з третього — мати довгий термін експлуатації. Двері є основою інтер'єру будь-якого соціального об'єкта. І якщо дизайн готельного коридору визначається покриттям підлоги, оформленням стін, світлом і тільки потім дверима, то дизайн номера визначає лише одна складова — двері, так як це єдиний елемент, що зв'язує номер з коридором. Саме до зовнішнього вигляду дверей підбираються меблі, плінтус та інше оформлення, а не навпаки. При такому підході номер виглядає природним продовженням загальної концепції готелю, а двері ненав'язливо відокремлюють особисту зону гостя від місць загального користування.

Вхідні двері в номер може бути шпоновані або ламіновані. Шпон — натуральний матеріал, він виглядає більш тепло і затишно, але є більш м'якими, ніж ламінат. Тому в готелях, де вхідні двері інтенсивно експлуатуються, часто встановлюють ламіновані дверні полотна. Ламінат — матеріал високоміцний, має підвищену стійкість до ударів, стирання, дії сонячних променів. Він може бути різного кольору і фактури: від металевої до дерев'яної — під горіх, вишню, вільху, клен, грушу, венге і так далі.

Безпека

Щоб двері стали частиною системи безпеки готелю, вони повинні бути протипожежнимм, з вогнестійкістю 30 хвилин (EI-30) при висоті будівлі до 50 м (до 16 поверхів) і з вогнестійкістю 60 хвилин (EI-60) при висоті будівлі понад 50 м (понад 16 поверхів). Межі вогнестійкості повинні бути підтверджені сертифікатами відповідно до Будівельних Норм і Првил ( «Пожежна безпека будівель і споруд»). Також двері повинні мати замок, який завжди можна відкрити зсередини номера, просто натиснувши на ручку.

Технічні двері, що встановлюються на сходових клітинах, евакуаційних виходах і деяких господарських приміщеннях, можуть мати більш високий клас вогнестійкості — 60 хвилин. Це питання вирішується готельним оператором відповідно до законодавства.

Вогнестійкі двері також можуть бути скляними. В конструкції наших дверей площа скління допускається до 25% від площі полотна. Для таких дверей виготовляється особливе протипожежне скло, з необхідним рівнем звукоізоляції. Все це підтверджується протипожежним сертифікатом, який отримують після випробування дверей в спеціальних лабораторіях.

Звукоізоляція

Звукоізоляція дверей досягається їх товщиною, наповненням, а також якістю примикання дверного полотна до дверної коробки, яке забезпечується петлями з регулюванням. Прийнятий в Європі (зокрема і в Україні) норматив DIN EN 4109 визначає 4 рівня звукоізоляції дверей: 27дБ, 32дБ, 37дБ і 42дБ. Даний параметр залишається багато в чому на розсуд замовника, але відомо, що готелі продають в першу чергу тишу, і економити на ній не варто.

Інші якості готельних дверей

Комфортні готельні двері повинні бути обладнані різними спеціальними комплектуючими. Наприклад, опускним ущільнювачем, який також називають опускним порогом. Він дійсно грає роль порога, але при цьому не заважає вільному проходу, так як знаходиться всередині дверного полотна і опускається тільки тоді, коли двері закриті. Іншою зручною опцією є прихований доводчик. Його тіло також знаходиться в дверному полотні, і якщо двері закриті, його не видно, а якщо відкриті - не впирається в стіну.

Варто, також, згадати про готельні двері у ванну кімнату. Вони відрізняються від дверей для готелів в номер. Конструкція таких дверей змінюється на більш легку, так як основна вимога до них — вологостійкість. По периметру полотна двері покриваються ПВХ-плівкою, яка запобігвє проникненню вологи всередину. При цьому їх дизайн не змінюється, і в більшості випадків двері у ванну кімнату покриваються тим же матеріалом, що і вхідні двері в номер.

Критерії вибору

Фахівці одностайно стверджують, що головним критерієм вибору установки готельних дверей є надійність виробника і постачальника, тому що якщо вони не вкладаються в обумовлені терміни, то замовник не здає об'єкт вчасно.

 1. Потрібно пам'ятати, що двері для готелів — особливий виріб, який має відповідати великій кількості вимог і нормативів. Прості міжкімнатні двері використовувати в готелі не можна. Виробництво готельних дверей повинно опиратися не тільки на можливості обладнання, але і на спеціалізацію і досвід виробника.
 2. При нерозумній економії і покупці дверей, які не відповідають міжнародним стандартам якості, власник готелю може зіткнутися з тим, що їх потрібно буде замінити буквально через 3-4 роки. Надійні двері працюють набагато довше. Насправді якісні двері змінюється тільки в разі повної зміни дизайну готелю або готельного оператора.

Зателефонуйте до нас, вже сьогодні, і ми допоможемо в підборі і розрахунку довговічних якісних і надійних дверей для вашого бзнесу.

Звертаючись в компанію «Галерея Дверей Плюс», Ви отримаєте якісні двері для готелів за хорошою ціною зі швидкою доставкою, професійним монтажем та подальшим сервісним обслуговуванням.

У цій категорії немає товарів.

Слідкуйте за нами